+420 558 732 019

info@rolety-vrata.cz

Česky Deutsch

Ušetřete za teplo díky předokenním roletám.

Trvale rostoucí ceny energií, dlouhodobá tepelná pohoda v zimě, létě a také větší pocit bezpečí, jsou v současné době hlavní důvody pro instalaci předokenních rolet. Právě díky nim můžete výrazně ušetřit za teplo. Předokenní rolety z hliníkovými lamelami totiž disponují skvělými tepelněizolačními vlastnosti. V létě brání přehřívání interiéru a v zimě naopak poskytují dodatečné zateplení.

Co jsou předokenní rolety?

Předokenní rolety jsou typ stínicí techniky instalované, jak název napovídá, přímo před okna. Na rozdíl od vnitřních látkových stahovacích rolet se jedná o množství hliníkových do sebe zapadajících lamel.

Lamely je možné vytáhnout do kasltíku, a tak si zajistit volný výhled nebo průchod. Mezi lamelami mohou být po spuštění nechané perforace, které umožňují proudění vzduchu. Existují také rolety s integrovanou sítí proti hmyzu.

Předokenní rolety dovedou snížit náklady na vytápění až o 30 %. Samozřejmě se počítá doba, kdy jsou rolety plně spuštěné. Tato úspora vzniká díky další vrstvě vzduchu, která funguje jako izolace přímo před oknem.

V letních měsících pak stažené rolety snižují teplotu místnosti, protože se světlo a teplo přes zatažené rolety vůbec nedostávají do místnosti. V nepříliš horkých dnech tak nemusíte klimatizaci používat skoro vůbec.

Ve výsledku tak kvalitní předokenní rolety pomáhají šetřit v létě i v zimě. Stažené venkovní rolety navíc představují první překážku pro případné zloděje, kteří by se mohli pokusit proniknout do vašeho domu.

Ušetřete i vy díky roletám. Pár slov o nás

logo

Jsme specialisté na výrobu venkovních rolet a rolovacích vrat. Jsme jedním z předních výrobců těchto produktů. Dokážeme splnit i ty nejnáročnější požadavky našich zákazníků. Společnost BUBÍK ROLETY s.r.o. je český daňový rezident.

 

Přepnout na mobilní verzi

Kontakt

BUBÍK ROLETY s.r.o.
Strojnická 373, 735 62 Český Těšín
Česká republika
IČ: 26797364

Tel/fax:
00420 558 732 019

E-mail: info@rolety-vrata.cz
www.rolety-vrata.cz

Další informace