+420 558 732 019

info@rolety-vrata.cz

Česky Deutsch

Venkovní rolety s 20˚, 45° nebo 90˚ boxem

Předokenní rolety s boxem 20˚ Předokenní rolety s boxem 45° Vorbaurollläden gerade°

Venkovní rolety s estetickou, bezpečnostní i tepelněizolační funkci. Varianta venkovních rolet s úkosem 20°, 45° nebo 90° je určena pro dodatečnou montáž a je perfektním řešením pro budovy s přísnými geometrickými tvary.


Veškeré rolety v našem sortimentu nabízíme ve dvou provedeních: válcované a extrudované.


Dále si můžete vybrat různé barvy lamel dle našeho vzorníku a jakékoli barvy boxu, vodicích lišt a koncové lamely dle vzorníku RAL. Díky těmto barevným kombinacím můžete zajistit, že budou barevně ladit s okny daného domu.

V případě zájmu můžeme rolety doplnit integrovanou sítí proti hmyzu.

Níže najdete bližší technické parametry našich venkovních rolet.

Pancíře

Pro výrobu pancířů používáme především hliníkovou lamelu 37 mm. Standardně jsou všechny naše pancíře bočně aretované a jednotlivé lamely jsou automaticky nařezány a aretovány. Hotové pancíře vyrábí náš plně automatický stroj ACROLOC, čímž je zajištěna jejich velmi vysoká kvalita.

Dokážeme zajistit širokou škálu barevného provedení od klasických barev až po dřevodekory. Pro širší rolety nebo na přání zákazníka můžeme použít hliníkovou lamelu 40 mm, 42 mm a také 52 mm. V naší nabídce najdete i plastové lamely 37 mm.

Vodící lišty:

Naše standardní vodicí lišta je široká 53 mm a je vyrobena z extrudovaného hliníku. V nabídce máme různé typy vodicích lišt, které vám rádi na dotaz blíže představíme.

Ovládání rolet:

Díky širokému sortimentu pohonů a doplňků vám dokážeme nabídnout manuální i motorické ovládání rolet. Manuální ovládání je sice levnější, nicméně motorické ovládání díky multifunkčním elektrickým pohonům s inteligentním řídícím systémem je velmi populárním řešením.

Manuální ovládání:

  • Pásek
  • Lanko
  • Pásek nebo lanko s klikovým navíječem
  • Kliková převodovka
  • Pružinová protiváha

Motorické ovládání:

Automatické ovládání představuje pohodlné a moderní řešení, kdy jedním kliknutím lze ovládat všechny rolety najednou nebo každou roletu zvlášť.

Při výrobě našich rolet používáme pohony a ovládání značky Somfy, Becker nebo Acomax, dle přání zákazníka. Nabídka obsahuje mnoho druhů elektrických pohonů a ovládání.

Nabízíme tři hlavní typy elektromotorů:

  • Motor s mechanickými koncovými dorazy
  • Motor s elektronickými koncovými dorazy a detekcí překážek
  • Motor s integrovaným dálkovým ovládáním a detekcí překážek

Můžete si zvolit od jednoduchých nástěnných spínačů až po inteligentní řídící systémy: programovatelný časovač, tepelné a světelné senzory, senzory počasí.

V dnešní době nabízí velice moderní řešení firma Somfy, tzv. chytrou domácnost. Jedná se o systém TaHoma®, který zajišťuje řízení rolet pomocí mobilního telefonu nebo tabletu umožňuje mít celý dům pod kontrolou.

Poradíme vám s výběrem

Hledáte vhodné rolety pro své klienty a nejste si jisti výběrem? Kontaktujte nás, rádi se dozvíme více o vašich požadavcích a doporučíme vám vhodné řešení.Pár slov o nás

logo

Jsme specialisté na výrobu venkovních rolet a rolovacích vrat. Jsme jedním z předních výrobců těchto produktů. Dokážeme splnit i ty nejnáročnější požadavky našich zákazníků. Společnost BUBÍK ROLETY s.r.o. je český daňový rezident.

 

Přepnout na mobilní verzi

Kontakt

BUBÍK ROLETY s.r.o.
Strojnická 373, 735 62 Český Těšín
Česká republika
IČ: 26797364

Tel/fax:
00420 558 732 019

E-mail: info@rolety-vrata.cz
www.rolety-vrata.cz

Další informace