Zavolejte nám: Telefon: +420 558 732 019

Email: info@rolety-vrata.cz

Česky Deutsch

Screenové rolety

Screenové rolety jsou velmi oblíbenou alternativou k venkovním žaluziím a předokenním roletám. Chrání před slunečním zářením, silným větrem, deštěm a současně dokáží do interiéru propustit dostatek venkovního světla. Navíc dokreslují architektonický vzhled objektu a nachází své uplatnění i jako designový prvek.

Využívají se především na pergoly, do altánků, zimních zahrad i do interiéru. V případě nepřízně počasí se screeningové rolety uzavřou a zajistí tak pocit pohody i v jinak otevřeném prostoru. Venkovní posezení je díky těmto roletám kryté a vzdušné zároveň. 

Screenové rolety je ovšem možné instalovat i před okno a vytvořit v domácnosti příjemné mikroklima. V zimním období snižují tepelné ztráty a v létě naopak rozptýlí sluneční paprsky a pomáhají tak snížit náklady na klimatizaci. Také zmírňuje průchod alergenů do interiéru.

Další výhodou těchto rolet je, že jsou vyráběny z vysoce kvalitní PVC tkaniny, která je odolná proti vyblednutí. Navíc je prodyšná a tedy zajistí i větrání. A díky tomu, že umožňuje částečný prostup světla, tak stále nabízí výhled do venkovního prostředí. Lidé zvenčí ovšem dovnitř neuvidí.

Můžete si vybrat z následujících typů:

Pokud si nejste jistí, jaký typ screenové rolety zvolit, kontaktujte nás.Pár slov o nás

logo

Jsme specialisté na výrobu venkovních rolet a rolovacích vrat. Jsme jedním z předních výrobců těchto produktů. Dokážeme splnit i ty nejnáročnější požadavky našich zákazníků. Společnost BUBÍK ROLETY s.r.o. je český daňový rezident.

 

Přepnout na mobilní verzi

Kontakt

BUBÍK ROLETY s.r.o.
Strojnická 373, 735 62 Český Těšín
Česká republika
IČ: 26797364

Tel/fax:
00420 558 732 019

E-mail: info@rolety-vrata.cz
www.rolety-vrata.cz

Další informace