Zavolejte nám: Telefon: +420 558 732 019

Email: info@rolety-vrata.cz

Česky Deutsch

Pergoly

Venkovní pobyt na zahradě je velmi příjemný, nicméně kvůli dešti a zimě se čas, který je možné strávit venku, výrazně omezuje. Abychom umožnili zákazníkům vychutnat si pobyt na čerstvém vzduchu po celý rok, zařadili jsme do naší nabídky kvalitní hliníkové bioklimatické pergoly.

Tyto pergoly chrání před deštěm, větrem, intenzivním sluncem, sněhem, a navíc dodávají terase či zahradě moderní vzhled. Navíc jsou vysoce kvalitní, mají dlouhou životnost a nevyžadují téměř žádnou údržbu.

Bioklimatické pergoly ve stropní konstrukci obsahují naklápěcí hliníkové lamely, které umožňují regulovat stínění a odvětrání přehřátého vzduchu. 

Pergoly se tak stávají nejen místem odpočinku, ale také oblíbeným místem pro pořádání oslav, grilování, setkávání s rodinou a přáteli. Díky LED osvětlení se tyto příjemné chvíle mohou prodloužit i do večerních hodin.

V naší nabídce najdete následující typy:

Hledáte pro své klienty vhodné pergoly, ale nejste si jisti, který typ zvolit? Kontaktujte nás, rádi vám poradíme.Pár slov o nás

logo

Jsme specialisté na výrobu venkovních rolet a rolovacích vrat. Jsme jedním z předních výrobců těchto produktů. Dokážeme splnit i ty nejnáročnější požadavky našich zákazníků. Společnost BUBÍK ROLETY s.r.o. je český daňový rezident.

 

Přepnout na mobilní verzi

Kontakt

BUBÍK ROLETY s.r.o.
Strojnická 373, 735 62 Český Těšín
Česká republika
IČ: 26797364

Tel/fax:
00420 558 732 019

E-mail: info@rolety-vrata.cz
www.rolety-vrata.cz

Další informace