Zavolejte nám: Telefon: +420 558 732 019

Email: info@rolety-vrata.cz

Česky Deutsch

Markýzy

Markýzy v naší nabídce jsou ideální pro zastínění velkých venkovních ploch jako jsou terasy, balkony nebo zahrádky. Naše markýzy jsou vysoce kvalitní a díky vyspělým technologiím se snadno používají a mají a dlouhou životnost. Markýzy vyrábíme v nejrůznějším provedení a dokážeme tak vyhovět veškerým zákaznickým požadavkům a přání. Můžete si vybrat z bohatého příslušenství a širokých možností designu

Můžete si vybrat z celé řady modelů: kazetové markýzy, polokazetové markýzy a otevřené markýzy. Otevřené markýzy mohou být vybaveny dodatečnou stříškou, která zajišťuje ochranu navinuté látky proti vlivům počasí.

Markýzy lze ovládat ruční klikou pomocí kuželové převodovky nebo pohodlně pomocí motoru s nástěnným tlačítkem nebo motorem na dálkové ovládání.

V naší nabídce naleznete následující markýzy:

Pokud si nevíte rady s výběrem, ozvěte se nám. Naši obchodní zástupci vám doporučí vhodnou markýzu pro vaše potřeby.Pár slov o nás

logo

Jsme specialisté na výrobu venkovních rolet a rolovacích vrat. Jsme jedním z předních výrobců těchto produktů. Dokážeme splnit i ty nejnáročnější požadavky našich zákazníků. Společnost BUBÍK ROLETY s.r.o. je český daňový rezident.

 

Přepnout na mobilní verzi

Kontakt

BUBÍK ROLETY s.r.o.
Strojnická 373, 735 62 Český Těšín
Česká republika
IČ: 26797364

Tel/fax:
00420 558 732 019

E-mail: info@rolety-vrata.cz
www.rolety-vrata.cz

Další informace