Zavolejte nám: Telefon: +420 558 732 019

Email: info@rolety-vrata.cz

Česky Deutsch

Rolety

Venkovní rolety jsou ideálním komponentem pro zvýšení pohodlí každého domova a současně se jedná o jeden z nejefektivnějších způsobů venkovního stínění. Nejen, že dotváří charakter domu, ale mají i řadu užitečných vlastností.

Rolety chrání okna před nepříznivým počasím a UV zářením. A mají i bezpečnostní charakter, protože slouží jako překážka pro nezvané hosty. Venkovní rolety dokáží zajistit dokonalé soukromí.

V našem sortimentu najdete rolety tvořené z hliníkových lamel, které disponují skvělými tepelněizolačními vlastnosti. V létě brání přehřívání interiéru a v zimě naopak poskytují dodatečné zateplení.

Tyto lamely navíc poskytují zvukovou izolaci, což ocení všichni, kdo bydlí v rušné ulici. Perforace mezi jednotlivými lamelami zase umožňuje pouštět denní světlo do místnosti či větrat. Abyste místnost dokonale zatemnili, stačí lamely jednoduše dovřít.

Můžeme vám nabídnout následující typy rolet:Pár slov o nás

logo

Jsme specialisté na výrobu venkovních rolet a rolovacích vrat. Jsme jedním z předních výrobců těchto produktů. Dokážeme splnit i ty nejnáročnější požadavky našich zákazníků. Společnost BUBÍK ROLETY s.r.o. je český daňový rezident.

 

Přepnout na mobilní verzi

Kontakt

BUBÍK ROLETY s.r.o.
Strojnická 373, 735 62 Český Těšín
Česká republika
IČ: 26797364

Tel/fax:
00420 558 732 019

E-mail: info@rolety-vrata.cz
www.rolety-vrata.cz

Další informace