+420 558 732 019

info@rolety-vrata.cz

Doprava a balení

Spokojenost zákazníků je pro nás na prvním místě. Spokojenost ovšem nesouvisí pouze s kvalitním výrobkem, ale také s tím, že je produkt v pořádku dovezen na požadované místo.

Z tohoto důvodu všechny naše výrobky balíme do vícevrstvého kartonu tak, aby při přepravě nedošlo k jejich poškození. Dle přání zákazníka nabízíme také možnost balení do dřevěných beden, které zajišťují nejvyšší možnou ochranu proti poškození.

Pokud si chcete upřesnit další dotazy ohledně možností balení, kontaktujte nás. Naši obchodní zástupci případné dotazy zodpoví.

      

      

      

Po zabalení přichází na řadu doprava. Díky dlouholetým zkušenostem s dopravou svých výrobků víme, že se musíme spoléhat na své řidiče. Ti již vědí, jak produkty naložit, aby se zabránilo poškození. Z tohoto důvodu dodáváme všechny produkty svými vozy bez pomoci externích spedičních firem.Pár slov o nás

logo

Jsme specialisté na výrobu venkovních rolet a rolovacích vrat. Jsme jedním z předních výrobců těchto produktů. Dokážeme splnit i ty nejnáročnější požadavky našich zákazníků. Společnost BUBÍK ROLETY s.r.o. je český daňový rezident.

 

Přepnout na mobilní verzi

Kontakt

BUBÍK ROLETY s.r.o.
Strojnická 373, 735 62 Český Těšín
Česká republika
IČ: 26797364

Tel/fax:
00420 558 732 019

E-mail: info@rolety-vrata.cz
www.rolety-vrata.cz

Další informace