+420 558 732 019

info@rolety-vrata.cz

Bioklimatické pergoly a jejich přednosti

Slyšeli jste už o bioklimatických pergolách? Jedná se o moderní a v současné době velmi oblíbený typ pergol, který je ideální pro relaxaci na zahradě, posezení s přáteli na terase či grilování s rodinou. Poskytují totiž ochranu a tepelnou pohodu za jakéhokoliv počasí.

Tyto pergoly mají nastavitelné hliníkové lamely, díky kterým dokáží ochránit před větrem, deštěm i sněhem. Tím, že je možné lamely libovolně naklápět a to v rozmezí 0 až 140°, můžete korigovat stínění a zajistit si tak pod pergolou příjemný chládek.

Současně zajišťují odvětrávání přehřátého vzduchu, díky čemuž je teplota pod pergolou skutečně komfortní. 

Vzhledem ke svým vlastnostem se bioklimatické pergoly skvěle hodí na jižní stranu domu, kde nejlépe vyniknou. Nicméně mohou stát i samostatně v prostoru. Bioklimatické pergoly je navíc možné spojovat a vytvořit tak výrazně větší plochu zastřešení.

Tyto pergoly disponují systémem obvodového těsnění proti příčnému dešti a nárazům větru až do rychlosti 180 km/hod, elektrickými rozvody, které jsou instalované přímo v konstrukci, a motorovým pohonem pro pohodlné ovládání.

Také mají k dispozici odtok dešťové vody a rozpuštěného sněhu. Tento odtok je umístěn v nosném sloupu pergoly, voda jím krásně odteče na zem či pod úroveň terénu a vy se nemusíte obávat, že byste měli pod pergolou mokro, nebo že by vám navlhl nábytek. 

Zmíněné pergoly je navíc možné dovybavit efektivními doplňky, jako je například větrné či sluneční čidlo, které střechu pergoly automaticky koriguje s ohledem na aktuální počasí.  Dále mohou pergoly obsahovat screenovou roletu, venkovní roletu, venkovní žaluzii, infravytápění nebo třeba LED osvětlení. Díky němu si můžete užít pobyt ve své pergole až do večerních hodin. 

Další výhodou bioklimatických pergol je jejich minimalistický design. Elegantní konstrukce s rovinnou střechou se stane zajímavou součástí každé zahrady či terasy. Hliníkové pergoly navíc nevyžadují téměř žádnou údržbu, není potřeba je komplikovaně čistit a mají dlouhou životnost.Pár slov o nás

logo

Jsme specialisté na výrobu venkovních rolet a rolovacích vrat. Jsme jedním z předních výrobců těchto produktů. Dokážeme splnit i ty nejnáročnější požadavky našich zákazníků. Společnost BUBÍK ROLETY s.r.o. je český daňový rezident.

 

Přepnout na mobilní verzi

Kontakt

BUBÍK ROLETY s.r.o.
Strojnická 373, 735 62 Český Těšín
Česká republika
IČ: 26797364

Tel/fax:
00420 558 732 019

E-mail: info@rolety-vrata.cz
www.rolety-vrata.cz

Další informace