Venkovní žaluzie

Použití

Venkovní zastínění oken, fasád a dalších velkých skleněných ploch.

Vizuální a tepelný komfort

Venkovní žaluzie zabraňují přímému slunečnímu záření dovnitř místnosti, chrání před zahříváním, blednutím věcí a navíc působí velmi elegantně. Lamely, které se dají nastavit v libovolném úhlu, zajistí v každém denním čase takové zatemnění, jaké si přejete.

Vzhled a funkčnost

Použitím žaluzií získává fasáda zajímavý moderní vzhled. Lamely se vyrábějí ve dvou vyhotoveních: ve tvaru C v šířce 50mm nebo 80mm a ve tvaru Z v šířce 90mm. Snadná montáž, lehká konstrukce a atraktivní vzhled, tím vším vynikají naše žaluzie. Krycí plechy různých tvarů a barev dodávají žaluziím estetický vzhled. Zákazník si dle přání volí odpovídající pohon s možností použití větrných a slunečních čidel, čímž je zaručena vysoká funkčnost systému.

Odolnost

Žaluzie se skládají z volných lamel, které jsou vyrobeny z hliníkových pásů o tloušťce 0,42mm. Jsou pokryty speciálním lakem, který zajišťuje odolnost před nepříznivými vlivy počasí a mechanickým poškozením. Kvalitní konstrukce, ukončení vodících lišt, krycí plechy a upevňovací prvky vytváří stabilní a odolný systém. Veškeré komponenty použité při výrově jsou samy o sobě odolné vůči extrémním vlivům počasí.