Předokenní rolety s kulatým boxem

Vorbaurollläden mit Rund

Vorbaurollläden mit Viertelrundkästen
Tyto rolety patří ke speciální architektonické třídě. Díky pěknému tvaru zaobleného boxu si najdou své místo v moderním designu kterékoli fasády a dodají Vašemu domu výjimečný nádech. To Vám umožní vyjádřit Váš osobní vkus.

Všechny naše rolety nabízíme ve dvou provedeních: válcované a extrudované.

Můžete si vybrat různé barvy lamel dle našeho vzorníku a jakékoli barvy boxu, vodících lišt a koncové lišty dle vzorníku RAL.

Naše rolety lze doplnit integrovanými sítěmi proti hmyzu.
Pro více informací kliněte zde.

Pancíře

Pro výrobu pancířů používáme hlavně hliníkovou lamelu 37mm. Standardně jsou všechny naše pancíře bočně aretované. Jednotlivé lamely jsou automaticky nařezány a aretovány. Hotové pancíře vyrábí náš plně automatický stroj ACROLOG, čímž je zajištěna velmi vysoká kvalita našich pancířů.


Pro širší objekty nebo na přání zákazníka používáme hliníkovou lamelu 40, 42 a také 52mm. V naší nabídce máme také plastové lamely 37mm.

Vodící lišty:

Naše standardní vodící lišta je široká 53mm a je vyrobena z extrudovaného hliníku. V nabídce máme různé typy vodících lišt.

Ovládání rolet:

Široký sortiment pohonů a doplňků k ovládání rolet Vám nabízí jak levnější variantu - manuální ovládání, tak i pohodlné a moderní řešení – multifunkční elektrické pohony s inteligentním řídícím systémem.

Manuální ovládání:

  • Pásek
  • Lanko
  • Pásek nebo lanko s klikovým navíječem
  • Kliková převodovka

Automatické ovládání:

Automatické ovládání se hodí do prostorných domů a administrativních budov s mnoha okny. Jedním kliknutím mohou být ovládány všechny rolety najednou nebo každá roleta zvlášť.
Při výrobě našich rolet používáme pohony a ovládání značky Somfy, Becker nebo Acomax, dle přání zákazníka. Nabídka obsahuje mnoho druhů elektrických pohonů a ovládání. Nabízíme tři hlavní typy elektromotorů:

  • Motor s mechanickými koncovými dorazy
  • Motor s elektronickými koncovými dorazy a detekcí překážek
  • Motor s integrovaným dálkovým ovládáním a detekcí překážek

Můžete si zvolit od jednoduchých nástěnných spínačů až po inteligentní řídící systémy: programovatelný časovač, tepelné a světelné senzory, senzory počasí. Nyní jsme nabídku řízení rozšířili o novinku firmy Somfy. Jedná se o systém TaHoma, který umožňuje řízení nejen rolet pomocí Vašeho mobilního telefonu nebo tabletu. Tento systém Vám umožňuje mít pod kontrolou celý dům.