Markýzy

Naše markýzy představují vysoce kvalitní produkty, které díky vyspělým technologiím zajišťují snadné použití a dlouhou životnost. Markýzy se vyrábějí v nejrůznějším provedení, která berou v úvahu veškeré požadavky a přání. Nabízíme celou řadu modelů: kazetové markýzy, polokazetové markýzy a otevřené markýzy, které mohou být dle přání vybaveny dodatečnou stříškou, která zajišťuje ochranu navinuté látky proti vlivům počasí.
Markýzy mohou být ovládány buď ruční klikou pomocí kuželové převodovky nebo pohodlně pomocí motoru či motoru na dálkové ovládání. Bohaté příslušenství a široký výběr designu naplní každé přání.

Rozsah použití

Naše markýzy představují výsuvné zastínění velkých venkovních ploch jako jsou terasy, balkony nebo zahrádky.

Vizuální a tepelný komfort

Úkolem našich markýz je ochrana před intenzivním slunečním zářením. Jsou ideálním řešením, když v horkých dnech hledáte úkryt před přílišným světlem a vysokou teplotou. Naše produkty Vám zajistí příjemný odpočinek v horkých letních dnech.

Vzhled a funkčnost

Naše markýzy nabízejí nejenom ochranu před sluncem, navíc vypadají skvěle. Bohatý výběr ze stovky látek a z pěti možných barev konstrukcí naplní představy i těch nejnáročnějších. Každá markýza je navíc vyrobena přesně podle Vašich rozměrů a dle Vašeho přání. K výběru je rovněž celá řada elektrických ovládání včetně slunečního a větrného čidla.

Životnost

Pouze nejlepší kvalita, tak zní naše motto! Při výrobě markýz jsou používány jen ty nejkvalitnější materiály a impregnované látky těch nejlepších západoevropských výrobců.